Sinema

Tudor!


Büyük Galatasaray taraftarı bugün bu oyunu hak etmedi 90 dakika boyunca üzüntüden kahrolan Galatasaray taraftarı kalıcıdır, ağzında sakızla el kol hareketleri yapıp hicbirsey olmamış gibi davranan Tudor değil !...

Şunu unutmayın ki dünyanın neresine giderseniz gidin şampiyonluğa oynayan tüm takımlar cesur ve hücum futbolu oynarlar. Bugün gördük ki Galatasaray Tudor ile büyük maç kazanamaz ve şampiyon olamaz. Geldiği ilk günden beri Galatasaray teknik direktörlüğüne yakışmayan bir teknik adamdı. Ligin ilk 11 haftasına bakıldığında en çok gol atan, en az gol yiyen Galatasaray,bugün sahaya 3 tane aynı özellikte orta saha ile oyuncusu çıkıyor. Rakibin sağ beki Caiçara cezalı, sen çift forvet ile maça çıkıyorsun ama kanat oyuncusu oynatmıyorsun. Emre Belözoğlu gibi maestro savunma ve hücum arasındaki bloğu sağlayan oyuncusundan yoksun olan Başakşehir devşirme ve hücum özellikleri daha fazla olan Irfancan Kahveci ile maça başlıyor. Bugün sahada rezalet bir Galatasaray vardı ve bunun tüm sorumlusu korkak, futbol bilgisi olmayan Tudordur. Şuan kimse büyük Galatasaray taraftarının hislerini tarif edemez eğer sen mesleğine azıcık saygı duyuyorsan bugün istifa etmelisin. İstifa etmiyorsan derhal yönetimin toplanıp bu adamı göndermesi lazım. Bu kadar harcanan para, bu kadar emek bu sezon boşa gidemez. Haftalıklarıni biriktirip, asgari ücretle çalışan insanlar maça geliyor yüreğinle oynayacaksın sen lidersen korkak değil cesur olacaksın. Maç boyunca Eren,Tolga,Latovlevici yetersiz kaldı. Maç 4-1 fakat bizim kulübe oturuyor çok değerli teknik direktörümüz sakız çiğniyor. Devre arasına kadar alabildiği kadar puan toplayıp, 2-3 transferle takımın güçlendirilmesi lazım.

 Şuan Galatasaray taraftarlarının gönlündeki teknik direktör bellidir kravatlılar gider atkılılar kalır Galatasaray kimsenin tapulu malı, babasının çiftliği değildir bugün alınan bu 5-1lik mağlubiyetin hesabi derhal verilmelidir. Eğer ki Tudor ile devam edilirse Galatasaray bu oyunla ilk 3e giremez.
Okunma : 312

YORUMLAR (0)